PTÁČEK a.s., demolice a stavbyJak se bourá panelák / demolice

Bourání mostu na D1 - 69 km

Bourání mostu na D1 - 42 a 47 km

Demolice centra Jabloň

Demolice a stavby

PTÁČEK a.s. | demolice a stavby
Nad Vinným potokem 2
101 00 Praha 10
Česká republika

Tel.: +420 601 369 033
E-mail: info@ptacek-eda.cz


O společnosti

Společnost PTÁČEK a.s. je stavební společnost specializovaná na demoliční a zemní práce. Je schopna realizovat nejen jednoduché demolice, ale i velmi náročné civilní a průmyslové projekty, u kterých je nezbytné uplatnit dlouholeté zkušenosti, dokonalou znalost různých demoličních technologií a velmi výkonnou demoliční techniku. Důraz na bezpečnost práce a ochranu životního prostředí je samozřejmou prioritou nade všemi ostatními. Společnost má více než 60 kmenových zaměstnanců, z nichž mnozí působí v demoliční branži desítky let a jsou to skuteční mistři oboru a vůdci týmů. Společnost realizuje projekty především v České republice a na Slovensku. Jedinečnost společnosti je vyjádřena i tím, že jako jediná česká demoliční firma je členem Evropské demoliční asociace . Zpracovaná dokumentace: Politika integrovaného systému řízení.

„Naším cílem je vždy stoprocentně profesionální provedení díla s ohledem na kvalitu životního prostředí a spokojenost našich zákazníků. Vedle standardních demoličních prací s použitím těžké techniky se jako jedni z mála v ČR specializujeme na ruční demolice a na dekontaminaci. Ekologické myšlení je pro nás důležitou součástí budoucího rozvoje a filozofie firmy“. Serge Borenstein

Společnost PTÁČEK a.s. se také věnuje od roku 2012 generálnímu dodavatelství.

Oznámení o fúzi mezi společnostmi PTÁČEK spol. s r.o. a NARGO a.s. >>

Společnost PTÁČEK a.s. jako právní nástupce společnosti PTÁČEK spol. s r.o. vznikla 28. února 2009, nicméně její kořeny sahají daleko do minulosti. Již v roce 1978 se vedení tehdejšího útvaru destrukce Pražského stavebního podniku ujímá ing. Miloslav Ptáček a spolu se svým týmem realizuje stovky demoličních projektů zejména na území hlavního města Prahy. Jeho tým na špičkové úrovni ovládá veškeré demoliční technologie od odstřelu až po postupné rozebírání a je přímo předurčen pro úspěšnou privatizaci, která nastala v roce 1990. Spojením vlastního týmu a vybraných specialistů ze společnosti Vojenské stavby vzniká soukromá firma ing. Miloslav Ptáček, speciální stavební práce, která díky výkonnému stavebnictví a své jedinečnosti zažívá velmi dynamický rozvoj.

Krédem pana Ptáčka vždy bylo nadřazovat rozvoj firmy nad svůj osobní prospěch a tak investoval dosažený zisk především do strojů a schopných lidí. Jeho dlouholetou podnikatelskou filozofii a férový přístup k zákazníkům oceňují nejen velké stavební a developerské společnosti, ale i drobní investoři dnes tvořící stabilní jádro zákaznického portfolia. V roce 2008 kvalita jeho společnosti a rovněž poloha v atraktivní lokalitě pražských Modřan upoutala developerskou společnost Real Estate Karlín Group v čele s panem Sergem Borensteinem natolik, že se ji rozhodla od pana Ptáčka koupit. Začala nová éra společnosti, nicméně pan Ptáček stále předává své cenné zkušenosti a moudrost svým nástupcům.